Результати контрнаступу українських сил на Херсонщині можна очікувати з серпня. Про це начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов розповів у коментарі Reuters.

Головний розвідник відмовився повідомити будь-які плани контрнаступу, але сказав, що «із серпня слід очікувати на видимі результати військової активності України. Просто зачекайте трохи, і ми побачимо, що це принесе». Він сказав, що будь-який контрнаступ залежатиме від різних факторів, у тому числі від добре оснащеної концентрації сил. Це, своєю чергою, залежатиме від допомоги Україні з боку закордонних партнерів.

За словами Буданова, єдиний шлях до перемоги для України лежить через чисту військову силу, щоби відвоювати всі території. Він зазначив, що Росія поповнює сили резервістами в рамках таємної мобілізації і безглуздо сподіватися, що у Москви просто закінчаться війська в цій війні.

Буданов пояснив, коли з’являться результати контрнаступу на Херсонщині

«Стратегія дуже проста. Стабілізувати ситуацію. Отримати необхідну кількість техніки та підготувати необхідну кількість сил та засобів для початку контрнаступу, щоб повернути всю нашу територію», – пояснив очільник розвідки.

Раніше Кирило Буданов заявив, що починаючи з серпня відбудуться певні події, які продемонструють переломний момент у війні проти Росії. При цьому до кінця року активні бойові дії знизяться практично до нуля.

Водночас у НАТО прогнозують, що війна в Україні, швидше за все, закінчиться за столом переговорів.

Джерело