"Друга армія" світу боїться вступати в бій з ЗСУ і придумує нові способи, як втекти з війни. Окупанти спеціально виставляють кінцівки, щоб отримати легке поранення і виїхати додому. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь" у facebook.

Російські окупанти на Херсонському напрямку, куди успішно просуваються ЗСУ, знаходяться в деморалізованому стані і шукають способи втекти з війни. Так, вони почали замість окопів рити невеликі ями, а потім лягають в них і піднімають ноги в надії отримати легке поранення і виїхати назад в Росію.

Російські окупанти придумали хитрий спосіб втекти з війни в Україні: жертвують кінцівками, щоб комісували

Російські окупанти придумали хитрий спосіб втекти з війни в Україні: жертвують кінцівками, щоб комісували

"Деморалізоване військо вишукує способи обґрунтованого повернення додому. Вибиті з укріплених позицій рашисти не поспішають створювати нові рубежі оборони. Вони риють не окопи, а поглиблення до пів метра, укладаються в них на спину, піднімають ноги і чекають легкого поранення", - йдеться в повідомленні.

Низький бойовий дух окупантів обумовлений серйозними втратами як у рядовому, як і керівному складі.

"Перелякані втратами керівного і рядового складу, розгублені відсутністю перспектив, окупанти намагаються евакуюватися з Херсона пораненими", - повідомляє ОК "Південь".

Також наш портал повідомляв, "тільки для оборони": після відвідин Ірпеня в Міноборони Німеччини Крістін Ламбрехт "прояснилося" щодо українців.

Крім того, ми писали, Служба безпеки України вирахувала чергового колаборанта, любителя "русского міра": підозрюють екснардепа від "Партії регіонів".

Джерело