Авіація збройних сил України на південному напрямку завдала п'ять ударів по скупченню російської військової техніки, а також по командних і опорних пунктах ворожих підрозділів. Про це повідомляє у Facebook оперативне командування «Південь».

Всього ж за минулу добу на півдні України російська армія втратила:

  • два танки,
  • п'ять бронемашин,
  • 24 солдати.

Крім того, українським військовим вдалося знищити два польових склади боєприпасів і вогневу точку.

П’ять авіаударів, два склади боєприпасів і вогнева точка: ЗСУ звітують про добу на півдні

«Противник в нашій операційній зоні переважно продовжує оборонні дії, нових ударних угруповань не створює, намагається виснажити наші війська ракетно-артилерійськими та мінометними обстрілами. Протягом доби збільшено щільність обстрілів майже в півтора рази. Крім того, по наших позиціях ворог наніс чотири авіаційні удари, а проти нашої авіації застосував керовану ракету «повітря-повітря», – інформує командування.

По південному Криворіжжю ворог вдарив реактивними системами залпового вогню, пошкодивши приватні будинки, соціальну інфраструктуру. Втрат серед місцевого населення нема.

У відповідь наша авіація відпрацювала п’ять ударів по скупченню рашистів і техніки, по командним і опорним пунктам ворожих підрозділів. Результати ударів дорозвідуються.

На тимчасово окупованих територіях Миколаївщини і Херсонщини російські військові викрадають родичів українських військових, у тому числі й дітей. Особисті дані їх знаходять в захоплених адмінбудівлях або за допомогою колаборантів. Спроби волонтерів налагодити поставку ліків, товарів першої необхідності в окуповані громади наражаються на обстріли окупантів.

Два ракетних кораблі продовжують чатувати в північно-західній частині Чорного моря.

Джерело