Більша частина цієї роботи виконується за межами України, зокрема на армійських базах у Німеччині, Франції та Великій Британії

Протистояти російській агресії ЗСУ допомагає таємна мережа "командос" зі США та інших країн НАТО. Співробітники спецпідрозділу допомагають контролювати надання зброї, розвідданих і навчання українських військових.

Про це повідомляє New York Times.

Протистояти окупантам ЗСУ допомагає таємна мережа

Більша частина цієї роботи виконується за межами України, зокрема на армійських базах у Німеччині, Франції та Великій Британії. За словами офіційних осіб США, "командос" також передають українському командуванню секретну інформацію про війська РФ. При цьому на території України раніше працювали кілька десятків "командос" з інших країн НАТО, включаючи Великобританію, Францію, Канаду і Литву.

"Командос" також консультують українські війська при формуванні наземних каналів постачання зброї та іншої військової допомоги до лінії фронту, а також з метою запобігання потенційним загрозам для цих логістичних шляхів. "Командос" консультують українське командування зі штабів в інших частинах країни, або віддалено по зашифрованих каналах зв'язку.

Нагадаємо, 25 червня, у значній частині України лунала повітряна тривога. Невдовзі жителі кількох областей повідомили про звуки вибухів.

У Генштабі ЗСУ назвали втрати російських військ за 4 місяці повномасштабної війни.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело