Захищаючи Україну від російських солдат загинули троє бійців з Кіровоградської області: Леонід Хамренко, Олександр Мардак та Віктор Севастьянов.

У Кропивницькому на Алеї почесних воїнських поховань Далеко-Східного кладовища попрощалися зі стрільцем-зенітником Леонідом Хамренком. Про це написали на Facebook-сторінці Кропивницької міської ради. Вшанувати пам'ять загиблого прийшли рідні, друзі, бойові побратими та земляки.

42-річний солдат, стрілець-зенітник Леонід Хамренко боронив Україну від російської агресії на Донеччині. 20 червня неподалік села Новодонецьке під час мінометного обстрілу позицій Зброєних сил України чоловік отримав поранення несумісні з життям.

У боях за Україну загинули троє захисників з Кіровоградщини

Панахиду за загиблим відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

26 червня, о 10:00 годині в селі Куцеволівка Онуфріївської громади прощатимуться із кулеметником, сержантом Віктором Севастьяновим. Написали на сторінці громади. Він загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині.

Житель села Вишняківка Олександр Мардак загинув 19 червня. Написали на Facebook сторінці Соколівської сільської ради. У захисника залишилась мати, дружина та два сина.

Прощатимуться з бійцем 27 червня о 10:30 годині у селі Вишняківка, вул. Молодіжна, 29.

27 червня 2022 року у Соколівській громаді оголосили одноденний траур.

Читайте також Шість захисників з Кіровоградщини посмертно отримали ордени "За мужність" На війні з Росією загинуло подружжя з Кропивницького Служила у полку "Азов" з чоловіком. На війні з Росією загинула 21-річна захисниця з Кіровоградщини Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело