Контрнаступ Збройних сил України на Херсонщині буде складним, але можливим. Результати зусиль українських військових на цьому напрямку будуть помітні з серпня.

Про це в інтерв’ю англійському виданню Reuters сказав голова Управління військової розвідки України Кирило Буданов.

"З серпня слід очікувати видимих результатів військової діяльності від України. Просто почекайте трохи, і подивимося, що це принесе", - говорить Буданов, оцінюючи перспективи контрнаступу ЗСУ на Херсон.

Контрнаступ ЗСУ на Херсонщині буде складним, але можливим — Буданов

Успіхи українських військових у питанні звільнення області від окупації, серед іншого, залежатимуть і від допомоги Україні іноземних партнерів, яка має забезпечити достатнє оснащення ЗСУ.

Що відомо За оперативною інформацією Генштабу ЗСУ станом на 6 годину 25 червня, на Південнобузькому напрямку військові РФ зосереджують основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів. Ведуть розвідку, удосконалюють інженерне обладнання позицій та намагаються не допустити перегрупування військ ЗСУ. Також російські військові вели повітряну розвідку БпЛА в районі населеного пункту Старосілля. Військові РФ двічі атакували позиції ЗСУ - намагалися прорватися в напрямку Високопілля в районі села Потьомкіне. Зазнали втрат і відступили. Читайте також: Щоб повернутися додому живими з Херсонщини військові РФ вдаються до хитрощів.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Джерело