З невимовним болем, з гіркотою на душі Калуська громада попрощалася з Героєм України Валерієм Соколом, повідомляє “Галицький кореспондент” із посиланням на Калуську міську раду.

Мужній воїн, який боронячи рідну землю від московського загарбника, віддав найдорожче – своє життя. За своїх діток, родину, за кожного з нас, за майбутнє нашої України!

“І наш святий обов’язок берегти пам’ять про вірного сина українського народу, патріота своєї держави, прекрасного батька, чоловіка, сина, друга, побратима. – йдеться у повідомленні. – Вічна пам’ять бійцю Валерію Соколу!”

У Калуші попрощалися із Валерієм Соколом (фото)

Також, додають, що що він вічно житиме в їх серцях, у щирих молитвах, у щоденній праці, у жертовній боротьбі, яка наближає перемогу.

“Низький уклін та безмежна вдячність за самовідданість!
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!”, – підсумовують.

Також сьогодні у Перегінському провели в останню путь Олега Бойка.

У Калуші попрощалися із Валерієм Соколом (фото) У Калуші попрощалися із Валерієм Соколом (фото) У Калуші попрощалися із Валерієм Соколом (фото) У Калуші попрощалися із Валерієм Соколом (фото) У Калуші попрощалися із Валерієм Соколом (фото) У Калуші попрощалися із Валерієм Соколом (фото) У Калуші попрощалися із Валерієм Соколом (фото) У Калуші попрощалися із Валерієм Соколом (фото)

Джерело