Любов Лук’янцева щосереди безкоштовно надає правові консультації переселенцям та військовослужбовцям в просторі мистецтва та розвитку "Mir 2.0" у Кропивницькому. Робить це, щоб наблизити перемогу та допомогти тим, хто цього потребує.

Любов Лук’янцева – юристка, консультантка Українського Жіночого Фонду та президентка обласної асоціації "Громадські ініціативи". Консультує з цивільного та адміністративного права.

У "Mir 2.0" консультує людей четверту середу. Зустрічі проходять індивідуально від 15 хвилин до години, залежно від питання, з яким приходять. "Приходять дізнатися, як діяти в тій чи іншій ситуації. У когось проблема з виплатами, отриманням довідки ВПО. Зверталися люди, у яких родичі загинули на війні. Залишились діти, потрібно оформити опікунство. Оформити пенсію через втрату годувальника".

Переселенці та військовослужбовці можуть отримати безкоштовну правову допомогу в Кропивницькому

Також за консультаціями можуть звертатися військові. "Наприклад, з питання про кредитні канікули під час служби".

Любов Лук’янцева проконсультувала більше десяти людей. Буде робити це, поки є попит. "Це моя особиста ініціатива. Тому що кожна людина має робити якийсь вклад, щоб наблизити перемогу. Хтось займається гуманітаркою, хто чимось іншим. Я можу надати фахову юридичну допомогу".

Читайте також "Батько пішов воювати, і я не буду сидіти вдома". Діти-переселенці працюють в гуманітарному центрі Кропивницького В гуманітарному центрі у Кропивницькому працює пес-волонтер Тед. Він рятувався зі своїми господарями від війни – приїхав з Луганської області. Пес-переселенець має власні сторінки в Інстаграмі та Тік-тоці. Там викладають відео про роботу гуманітарного центру. У Кропивницькому показали десять світлин з Херсону і Херсонської області. Так організатори вирішили привернути увагу до тимчасово окупованого українського міста та зібрати гроші з їх продажу на потреби військових. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело