Телеведучий і найвідоміший волонтер України Сергій Притула з перших днів війни в 2014 році став допомагати ЗСУ зі зброєю та амуніцією.

Після початку повномасштабного вторгнення росії 24 лютого сфера діяльність Притули значно розширилася. Найгучнішою "справою" Сергія був збір на 3 байрактари разом з блогером з Дніпра Лаченом. 

Хлопці почала збирати на 3 байрактари дла ЗСУ, але вийшло все трохи не так, як вони планували.

Сергій Притула ледве стримав сльози - українці зібрали навіть не на 3 байрактари:

Сергій Притула ледве стримав сльози - українці зібрали навіть не на 3 байрактари:

Сергій Притула поділився результатами збору.

"Завдання було за 7 днів зібрати на 3 байрактари. Ми зібрали на 3 байрактари за 3 дні. На 3 і навіть трохи зверху ще залишилося... При чому, на стільки залишилося, що беремо ще один... Ось, мало не стримуюся, здається... Коротше кажучи, 4 байрактари за 3 дні - це наш з вами результат",- зі сльозами на очах говорить Притула.

Зазначимо, що Притула теж "донатив" гроші на байрактари своїм способом. Останній мистецький аукціон Благодійного фонду Сергія Притули завершився. Картину з багаторічною історією авторства самого Сергія "Батько і мати. Два сонця гарячих" продали за 25 тисяч доларів.

"Ескіз картини з'явився, коли мені було 16. Я вступив на перший курс Тернопільської академії народного господарства. Ви розумієте, що для хлопця такого віку подібна історія появи ідеї такого малюнка - це нормально, - ділиться волонтер і ведучий Нового каналу. – Намалював я на полотні це, коли мені було фактично 20. І ось, коли мені 41 (22 червня, в день аукціону, Сергій Притула святкував день народження-прим. ред.), я це продав. Від ідеї до продажу пройшло 25 років."

Сергій Притула ледве стримав сльози - українці зібрали навіть не на 3 байрактари:

Раніше ми повідомляли, що Сергій Притула у свій день народження хоче зробити потужний подарунок ЗСУ, ціна питання - 500 млн гривень.

Джерело