Оборона Луганщини перетворилася на оборону Лисичанська

Усі населені пункти Гірської громади Луганщини відійшли під контроль росіян. Про це повідомив її чільник Олексій Бабченко. Окупанти наступають на Лисичанськ і паралельно знищують його ракетними й артилерійськими ударами. Про наслідки обстрілів дізнавалася журналістка "5 каналу" Вікторія Ковальова.

Так, доба була неймовірно складною. Оборона Луганщини перетворилася на оборону Лисичанська і прилеглих до нього населених пунктів. На жаль, більша частина області вже окупована, переважає ворог в чисельності особового складу, чисельності техніки, і тому вони мають можливість просуватися вперед і заходити в тили до наших армійців і створювати підґрунтя до оточення, тому наші хлопці змушені відступати для того, аби перегрупуватися і підготуватися до контрнаступу.

Штурм трьох населених пунктів біля Сєвєродонецька: ЗСУ тримаються – включення (Відео)

"Ворог завдяки тому, що захопив Попасну зміг обійти з правого боку напрямку фронту і вийти в небезпечне положення, у тил. Також був прорив на ліній Тошківка-Оріхово, що могло закінчитися тим, що в оперативному оточенні, навіть у повному оточенні, опинилися б багато військовослужбовців", – сказав голова Гірської військової адміністрації Олексій Бабченко.

Піхотні прориви супроводжуються роботою авіації та артилерії. Під ударами артилерії опинився Сєвєродонецьк, Лоскутовка, Лисичанськ та Вовчоярівка.

Подробиці дивіться у відео "5 каналу"

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

 

Джерело