Астролог зазначає, що влітку 2022 року повториться історія Кримської війни.

Астролог розповів що росія програє у війні з Україною.

Астролог Ольга Медвецька, яка раніше розповіла про зміни на фронті на користь України, обнадіяла українців новим астрологічним прогнозом. Вона розповіла, коли нарешті настане мир в Україні, і як програє росія.

У своєму прогнозі, який Медвецька опублікувала на своїй сторінці в Інстаграмі, астролог нагадала, що з 25 червня почне діяти квадрат Марс-Плутон, під час якого посилиться ескалація військових подій, тому вона радить не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Ольга Медвецька зазначає, що у серпні 2022-го року планети вишикуються так само як у середині травня 1855 року, коли настав етап розв’язки Кримської війни. А так, як історія циклічна і повторюється, але з високою ймовірністю вона повториться і тут, що означає, що до цього періоду росія вже програє.

“Чесно кажучи, не думаю, що це буде саме в серпні. Але й того разу до підписання остаточних документів про поразку пройшов ще деякий час. Так і нам доведеться повозитися з ними. Але результат, як підказує історія та зірки, буде незмінним”. — пише астролог, пророкуючи перемогу Україні.

Джерело