Військові РФ посилили розшукові заходи. Їх цікавлять квартири і будинки, власники яких змушені були виїхати з окупації. Не отримавши інформації від голів ОСББ, вони вирішили провести "інвентаризацію" і опитують безпосередньо мешканців будинків.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

"Ми всі чудово розуміємо, з якою метою це робиться - вже є підтверджені випадки заселення орків у порожні квартири. Крім цього, вони "відпрацьовують" варіанти, що в таких квартирах можуть ховатись "підпільники". Розуміючи, що за цим процесом спостерігають, скажімо так, зацікавлені у найшвидшому звільненні міста особи, орки паралельно намагаються з’ясовувати, хто, крім них, цікавився "новими мешканцями", - пише Юрій Соболевський.

У Херсоні російські військові збирають інформацію про житловий фонд

Заступник голови облради закликав херсонців за можливості не надавати ніякої інформації військовим РФ.

Що відомо: Російські військові призначили 11 вересня датою фейкового референдуму на захоплених територіях Херсонської й Запорізької областей, повідомив Центр національного спротиву. Цю дату приурочено до так званого "єдиного дня голосування", коли в Росії проходитимуть вибори депутатів і губернаторів у кількох регіонах.

Читайте також:

Активність партизанів на Херсонщині ускладнює встановлення окупаційного режиму — ISW Жителів Херсонщини закликають евакуюватися через можливу активізацію бойових дій

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Джерело