Долучитись до молитовно-творчої зустрічі зі Спільнотою Віри і Світла “Дар Любові” зміг учора міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, – повідомляє “Галицький кореспондент“.

“Ми разом молились та малювали листівки нашим захисникам, – йдеться на його сторінці. – Було приємно бути в колі таких світлих людей. Кожна зустріч із ними – це миті радощів, світла та дружби”.

Марцінків подякував спільноті за щирість та простоту. І за те, що вони роблять добро, у такі складні часи. 

Міський голова Івано-Франківська малював листівки для захисників (фото)

Як писав “Галицький кореспондент”, в Івано-Франківську бібліотеки йдуть до людей.

Міський голова Івано-Франківська малював листівки для захисників (фото) Міський голова Івано-Франківська малював листівки для захисників (фото) Міський голова Івано-Франківська малював листівки для захисників (фото) Міський голова Івано-Франківська малював листівки для захисників (фото) Міський голова Івано-Франківська малював листівки для захисників (фото) Міський голова Івано-Франківська малював листівки для захисників (фото) Міський голова Івано-Франківська малював листівки для захисників (фото) Міський голова Івано-Франківська малював листівки для захисників (фото) Міський голова Івано-Франківська малював листівки для захисників (фото) Міський голова Івано-Франківська малював листівки для захисників (фото) Міський голова Івано-Франківська малював листівки для захисників (фото)

Джерело