Демогоргони роками приносили кошмари шанувальникам хіта Netflix "Дуже дивні справи", а любителі пляжного відпочинку в Уельсі подумали, що раптово опинилися в альтернативному всесвіті серіалу "догори ногами".

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Знайдене на пляжі Беннар недалеко від Діффрін Ардудві в Гвінеді, потойбічну істоту порівнювали з Демогоргоном з серіалу.

Морський монстр з

У істоти близько восьми червоподібних рук з черепашками на кінцях, які безумовно можуть змусити плакати маленьких дітей.

Його виявила компанія Shell Longmore, повідомляє North Wales Live.

Морський монстр з

Вона сказала: "Речі з нічних кошмарів. Це воно і є. Я думав, що бачив всю місцеву дику природу, поки не знайшов це — це був величезний шок! Це була дивна істота, але також дуже красива".

Однак насправді це було не щось із "зворотного боку", а черепашка "гусяча шия", яка в багатьох країнах відома як делікатес.

Морський монстр з

Його можна експортувати в багато країн Іспанії та Португалії за ціною близько 300 фунтів стерлінгів за кілограм, але зазвичай для його лову потрібен досвідчений рибалка, відомий як Percebeiros.

Користувачі Facebook попросили Shell скористатися цим відкриттям.

Вони писали: "Збери їх, продай або з'їж!", "Мабуть, вони прекрасні і дійсно дорогі!"

Морський монстр з

Вусоногих черепашок також називають степовими вусоногими, і вони займають дивне місце в християнстві.

Згідно з книгою Майкла Аллабі "Тварини: від міфології до зоології", цих істот їли в дні, коли століття тому вживання м'яса було заборонено, тому що воно вважалося "ні плоттю, ні народженим від плоті".

Джерело