Арестович показав, що “його доламало: “Я іноді плачу ночами, кусаючи подушку, розмазуючи сльози, від того, що мене ніхто не розуміє. Я йду”

Арестович показав, що “його доламало: “Я іноді плачу ночами, кусаючи подушку, розмазуючи сльози, мене ніхто не розуміє. Я йду”. Відео

Днями радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович на своїй сторінці в Instagram 22 червня опублікував ролик, у якому хлопчик їсть пряник із його портретом.

“Ви знаєте, мені теж буває нелегко. І хоча я професійно навчений працювати під натиском, я іноді плачу ночами, кусаючи подушку, розмазуючи сльози, від того, що мене ніхто не розуміє, а світ такий несправедливий і люди, яким я бажаю лише добра, так мене нелюблять, але вранці я щоразу підіймаюся і йду знову – крізь перешкоди, тому що мене веде обов’язок”, – заявив він.
Так було й досі, підкреслив він.

“Чого я тільки не витримав – спільні атаки кремлівських і вітчизняних, підсиджування, погрози сім’ї, замовні матеріали, фейки, дипфейки, хвилі глузувань та тисячі образливих мемів. Усе було мимо. Але це відео мене доламало. Я йду”, – написав він.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Олексій Арестович (@alexey.arestovich)

Жартома, звичайно.

Арестович додав “для тих, хто не з України”, що у ролику хлопчик каже, ніби він (Арестович) несмачний.

“Мені смачно, він смачний”, – повторила слова хлопчика з ролика підписниця dyvo_pinata.

“Арестович не розібрав”, – зазначила інша підписниця ustifrysti.
“Арестович жартує, він же написав, що переклад для тих, хто не з України”, – пояснила tominadze.Нагадаємо, 1 грудня 2020 року голова Офісу президента України Андрій Єрмак призначив Арестовича позаштатним радником із питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки та оборони.

Після вторгнення РФ до України Арестович публічно коментує ситуацію на фронті.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

Джерело