Радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що ворог немає особового складу для захоплення всієї Донецької області. Про це він повідомив в ефірі «Фейгин Live».

Він зазначив, що російські війська на Ізюмському напрямку несуть численні втрати. Зокрема, під Ізюмом українські військові вдарили по польовому пункту управління однієї з російських дивізій, і тепер його не існує.

«Там важко наступати російським військам, втрати, втрати, втрати. Дуже сильно та болісно. Фізично нікого кидати на «звільнення» Донецької області... Луганська – це я ще розумію, але щоб взяти Донецьку область, потрібно взяти чотири таких міста як Лисичанськ і Сєвєродонецьк», – сказав він.

Арестович розповів, чи зможуть окупанти захопити всю Донецьку область

Також Кулеба заявив, що єдиною перевагою, яку має Росія на війні проти України, є артилерія.

Варто зауважити, що в Росії обурені тим, що європейські союзники України передають нашим захисникам радянське озброєння. Погрожують знищувати його під час транспортування до фронту.

Зазначимо, президент США Джо Байден підписав закон про ленд-ліз для України 9 травня. Це рішення прискорить поставки військової допомоги й допоможе Україні у боротьбі з окупантами.

Експерти упевнені, що ленд-ліз може відіграти переломну роль у російсько-українській війні.

Джерело