Сил для взяття Донецької області російська армія не має.

Таку думку висловив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович в ефірі "Фейгін Live".

"Луганська - це я ще розумію, але щоб взяти Донецьку область, потрібно взяти чотири таких великих міста, як Лисичанськ та Сєвєродонецьк. А де ж взяти угруповання?.. Для цього потрібне угруповання удвічі більше, ніж штурмовало Лисичанськ та Сєвєродонецьк, і все його там і залишити... В них немає таких можливостей" - сказав він.

Чи візьмуть російські війська Луганську та Донецьку області - Арестович оцінив шанси окупантів

Арестович зазначив, що теоретично припускає, що окупанти можуть вийти на кордони Луганської області, але далі вони не просунуться. 

"Але далі-то що? Все, приїхали... Дурнів, які бажають цим займатися все менше і менше. Вони не витримують норми комплектування своїх частин. Поповняшки якось не дуже поповнюються", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше Арестович повідомив, що українські військові вийшли з Гірського і Золотого Луганської області. ”Але, що зробило наше командування? Воно встигло вивести з цього тактичного оточення в районі Гірського і Золотого всіх солдатів. Вийшли організовано, практично без втрат, і займають нові позиції в правильних і потрібних місцях”, - зазначив він.

Читайте також:

Український десантник збив російський штурмовик Су-25

"Путін не відмовляється від своїх планів": у розвідці попередили, що війна в Україні затягнеться

Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати

Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті

Джерело