Найближчі вихідні - субота та неділя 25-26 червня - в Україні повернуть теплу, до спеки, повітряну масу. Такий прогноз погоди обіцяє синоптикиня Наталка Діденко.

У новому дописі на своїй фейсбук-сторінці Наталка Діденко обіцяє, що температура повітря впродовж дня становитиме +25+30 градусів, завтра, 25-го червня, а місцями на Півночі та в Центрі +22+25 градусів.

"Вітер буде східний, північно-східний, помірний, при грозах поривчастий, до сильного. Дощі. У суботу найбільш ймовірні, з грозами, пройдуть у східних, центральних областях, трохи зачеплять Північ, у західних областях завтра сухо. Південна частина буде в дощах найближчої ночі, а завтра вдень лише в Криму затримається вологе повітря.", - йдеться у повідомленні синоптикині. Наталка Діденко

Частину України заллють дощі з грозами та сильним вітром: синоптик Наталка Діденко дала прогноз на вихідні 25-26 червня

Частину України заллють дощі з грозами та сильним вітром: синоптик Наталка Діденко дала прогноз на вихідні 25-26 червня

Синоптикиня уточняє, що дощі 26-го червня - розбіжаться віялоподібно, можуть линути в будь-якому місці, в будь-який час. Тож атмосфера в неділю очікується нестійкою, але щоб якісь тривалі зливи - то навряд, додає вона.

Водночас у Києві в суботу 25 червня, місцями можливий дощ з грозою. Температура повітря підвищиться до +26 градусів. А вже у неділю ймовірність дощу менша (може, вже аж ввечері), спеки - більша, до +29 градусів. Вітер у столиці східний, північно-східний, помірний.

Також ми писали, як позбутися колорадського жука без хімії: народні способи, які врятують картоплю

Джерело