Український актор та гуморист Олександр Теренчук, який зіграв роль поліцейського в "Одного разу під Полтавою", зіграв кумедну сценку на тему майбутнього похорону російського диктатора владіміра путіна.

Саме таке відео з'явилося на особистій сторінці Олександра Теренчука в соцмережі Інстаграм. Актор вдав із себе працівника похоронного бюро, який підраховує витрати для чергових клієнтів. 

"Підсумуємо. В нашій реквієм-компанії "Земля лакшері пухом" ви замовили: гріб, інкрустований золотом та діамантами, катафалк Lamborghini Diablo Long, духовий супровід Berlin Philharmonic orchestra. Все вірно? З вас 150 тисяч доларів", - говорить він. Олександр Теренчук

Поліціянт з

Поліціянт з

А коли його просять про знижку й уточнюють що це для путіна, "працівник" похоронного бюро одразу змінює свою думку стосовно знижки й пропонує у розмірі 98%. Водночас радить брати найдешевше, адже путін на більше точно не заслужив. 

"А так? Тоді ми вам зробимо знижечку 98%. Тільки чесно я вам пораджу - беріть найдешевше, він того не вартий.", - говорить працівник похоронного бюро у відео. Олександр Теренчук

Поліціянт з

Також ми писали, Юрій Ткач з "Квартал 95" показав, як допоміг нагодувати тисячі українців: "Напече пиріжків"

Джерело