У Тернополі в Свято-Троїцькому духовному центрі відкрили хаб для переселенців. Внутрішньо переміщені особи зможуть у хабі безкоштовно отримати одяг. Про це Суспільному розповів отець Миколай.

"Приміщення невеличке, але тут краще, ніж на складах, де пил і одяг лежить на землі По черзі люди будуть заходити і отримувати одяг", – каже настоятель Свято-Троїцького духовного центру Миколай.

Працівниця хабу Леся Чумадевська каже, що речі сортують і складають у коробки:

У Тернополі відкрили хаб для переселенців

"Ми з кількома жінками перебираємо одяг. Вже приходили переселенці, які собі вибирали речі. Приходила жінка з Маріуполя, з Херсонщини була жінка з двома дітками".

Гуманітарну допомогу для переселенців передають з Італії та Норвегії. У духовний центр її привозить благодійний фонд "Українська сім’я". Про це розповів голова цього фонду Наталія Кіндрацька.

"Я б хотіла подякувати нашим партнерам, бо без їхньої допомоги цього всього не відбулося б. Допомогу передають наші українці, які проживають за кордоном багато років. Вони надсилають інвалідні возики, дитячі возики, речі", – каже Кіндрацька.

Працюватиме благодійний хаб для переселенців 2 дні на тиждень, з 10 до 17 години.

"Ми відкрили такий хаб для роздачі одягу, якщо буде така можливість, то ми хочемо ще, щоб була можливість роздавати їжу", – каже отець Миколай.

Що відомо У Тернополі для переселенців відкрили склад одягу

Джерело