У Кропивницькому попрощалися з прапорщиком, старшим техніком механізованої роти Сергієм Горячевим. Йому було 45 років. У бійця залишилась донька та дружина.

Сергій Горячев загинув у бою 19 червня в селищі Тошківка Луганської області. Прощалися з ним на Алеї почесних поховань Далекосхідного кладовища. За підрахунками Суспільного, прийшло 150 людей.

Панахиду за загиблим відслужив настоятель храму Святого Володимира Православної церкви України отець Йосип. "Кожен повинен бути небайдужим до того, що робиться в нашій державі. Біль цієї родини – це біль кожного з нас".

Спогади рідних, близьких та друзів

"Він завжди писав: "Я вас люблю. Ви найрідніші. Бережіть себе". Але себе не зберіг". 19 червня він написав, що вже на передовій. Мама відповіла йому, що любить та чекає. Він прочитав, а 20-го зранку ми дізналися про його загибель", – розповіла донька бійця Олена Базан.

"Людина з великої літери. Завжди казав, що у нього все добре, все нормально", – розповіла дружина захисника Ольга Темнікова.

Іван Солодкий служив з Сергієм Горячевим майже п'ять років. "Він завжди турбувався про свій особовий склад, був поруч із хлопцями. Ніколи не ховався за якимись званнями. Його називали "командир з маленьким званням" між собою".

У Сергія Горячева закінчився контракт два роки тому. "Але коли розпочалося повномасштабне вторгнення 24 лютого, 25-го мені зателефонував і сказав, що йде. Він дійсно був патріотом, йшов у саме пекло, був найпершим".

Читайте також "Це гідна нагорода". Корабель, названий на честь Героя з Кіровоградщини, отримав відзнаку від Зеленського Шість захисників з Кіровоградщини посмертно отримали ордени "За мужність" "Жити далі мені допомагають діти", – вдова загиблого бійця з Кропивницького району Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело