Тим часом в оборонному відомстві наголосили, що росіяни, попри перевагу, зазнають суттєвих втрат.

Про це повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник під ча брифінгу у п'ятницю, 24 червня.

"Незважаючи на зростаючі втрати особового складу та техніки росіяни продовжують переважати Сили оборони на окремих напрямках у кілька разів, що дає їм змогу здобувати певних тактичних успіхів", - сказав речник Міноборони. 

Російська армія на окремих напрямках має перевагу над ЗСУ у кілька разів - Міноборони

В Міноборони додали, що головною метою РФ наразі є вихід на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей, утримання захоплених районів Запорізької та Херсонської областей та забезпечення стійкості сухопутного коридору з окупованим кримським півостровом. Окрім того, РФ продовжує блокувати морські комунікацій України у північно-західній частині Чорного моря.

"Найгарячішими ділянками фронту залишаються населені пункти на південному і південно-східному напрямках від Сєвєродонецька. Противник значно збільшив кількість авіаційних нальотів. Внаслідок ударів по Лисичанську на навколишнім населеним пунктам зруйновано велику кількість будівель", - заявив Олександр Мотузяник.

Як повідомлялся, українські партизани заявили про "полювання" на гауляйтера окупованого Мелітополя. За голову очільника російських окупантів пропонують 10 тис. доларів. Відповідні оголошення розмістили по всьому місту.

Читайте також:

Непристойно поводяться і багато п'ють: мер Мелітополя розповів про сирійців у місті

ЗСУ зможуть блокувати окупантів біля Херсона до початку серпня: експерт оцінив, коли звільнять всі території

"Наступ по всіх напрямках": голова ВА про ситуацію біля Сєвєродонецька і Лисичанська

Джерело