Усі гравці перебуватимуть у заявці на матч.

ФІФА запровадила зміни у заявці на чемпіонат світу-2022. На Мундіаль у Катарі заявки збірних будуть розширені з 23 до 26 футболістів, про що повідомляє пресслужба організації.

Причиною ухвалення відповідного рішення є пандемія коронавірусу, а також напружений графік матчів для футболістів. Чемпіонат світу-2022 уперше в історії проходитиме під час клубного сезону - у листопаді-грудні.

ФІФА розширила заявку збірних на чемпіонаті світу-2022 до 26 футболістів Читайте також: Правило п'яти замін запровадили на постійній основі у футболі: що про це відомо

Розширення заявки передбачатиме також і те, що на матч чемпіонату світу збірні можуть заявити 26 гравців. Хоча перед цим на перенесене Євро-2020 команди могли заявити лише 23 з 26 футболістів, які увійшли у заявку на турнір.

У ФІФА також оголосили, що команди можуть вносити зміни у заявки на турнір до 13 листопада - за вісім днів перед початком турніру. При цьому розширений список футболістів вирішили також збільшити - з 35 до 55 гравців.

Розширення заявки на ЧС-2022 - чергове рішення, яке УЄФА прийняла перед чемпіонатом Європи. Раніше в організації дозволили збільшити кількість замін в основний час з трьох до п'яти.

Рішення щодо розширення заявки футболістів пов'язані зі змінами у правилах гри, які були впроваджені відносно кількості замін. У середині червня Міжнародна рада футбольних асоціацій зробила постійним правило п'яти замін.

Що відомо Визначилися усі 32 учасники чемпіонату світу з футболу. На турнір не пройшла Україна, яка програла у фіналі плей-оф відбору Вельсу. На чемпіонаті світу-2022 можуть використати систему автоматичної фіксації офсайду, яка, за словами президента ФІФА Джанні Інфантіно, пройшла успішне тестування на клубному чемпіонаті світу та Кубку арабських націй. Що далі Чемпіонат світу з футболу у Катарі відбудеться з 21 листопада по 18 грудня.

Джерело