На Днпропетровщині з початку року люди з інвалідністю безкоштовно отримали майже 15 тис засобів реабілітації на загальну суму майже 67,5 млн гривень. Про це під брифінгу 24 червня повідомила фахівчиня відділу забезпечення технічними засобами реабілітації обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Анна Коляда.

"Станом на 23 червня сформовано 14740 направлень на отримання засобів реабілітації для людей з інвалідністю. Зокрема, 700 – для забезпечення протезами нижніх кінцівок, 30 – протезами верхніх кінцівок, 605 направлень для отримання колісних крісел та 3 400 – ортопедичного взуття", — розповіла вона.

Крім цього, за словами Анни Коляди, 151 людині, яка самостійно придбала засоби для реабілітації, виплатили грошову компенсацію. Загальна сума компенсацій становить понад пів мільйона гривень.

Протези, візки та ортопедичне взуття. На Дніпропетровщині людям з інвалідністю видали майже 15 тис. засобів реабілітації

Аби отримати необхідні засоби реабілітації, людині потрібно звернутись до органів соціального захисту населення, ЦНАПів або в електронному кабінеті на сайті Мінсоцполітики та надати необхідний перелік документів.

Читайте також

У Сумах центр "Берегиня" надає засоби реабілітації у тимчасове користування

"Польова кухня": у Вінниці влаштовують пікніки для людей з інвалідністю

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело