Бійці легіону «Свобода Росії» взяли у полон українця, якого рашисти мобілізували та відправили на фронт із окупованого Луганська. Про це повідомляє Telegram-канал легіону.

Російські захисники України виявили, що полоненому ще не виповнилося навіть 18 років.

«Путін та його шістки кидають у топку війни тисячі життів ні в чому не винних людей, у хід уже пішли неповнолітні», – наголосили бійці.

Окупанти в Луганську мобілізовують неповнолітніх (фото)

Легіон «Свобода Росії» був сформований у березні із тих військовослужбовців російської окупаційної армії, які перейшли на бік України. Метою воїнів легіону є повалення нинішнього фашистського режиму, який править у Росії, та захист від нього України та українців.

Командир цього підрозділу, який є частиною Сухопутних військ ЗСУ, звернувся до своїх співвітчизників із закликом не виконувати накази диктатора Володимира Путіна.На початку червня російський добровольчий підрозділ у складі ЗСУ здобув трофей у бою із окупаційними військами. Легіон «Свобода Росії на цьому танку планує через деякий час воювати проти Путіна та його поплічників уже на території Росії – і прагнуть дійти аж до Москви.

Також бійці легіону регулярно беруть в полон військовослужбовців рашистської армії, зокрема, і тих, кого мобілізували на території окупованих Донецької та Луганської областей.

Джерело