На думку радника голови Офісу президента, переломний момент настав на міжнародній арені

Перелом у війні настав: Арестович назвав два напрямки, де виграє Україна

Сили оборони України досягли успіху на Херсонському напрямку, де стала помітна “смужка землі”, а російська армія почала окопуватися й переходити в оборону. Це сталося завдяки контрнаступальним діям українських військових.

Про це у четвер, 23 червня, повідомив радник голови Офісу президента Олексій Арестович у власному Telegram-каналі. Він назвав це своєрідною “Курською битвою”, яку виграє Україна.

“Херсон видно у біноклі офіцерів ЗСУ. До перемоги ще багато крові доведеться пролити, але так само видно в бінокль. Наша “Курська битва” виграна. Перелом у війні настав”, — повідомив Олексій Арестович.

Розповів радник Єрмака й про перемоги на міжнародній арені, які здобула Україна. Зокрема, що Захід врешті повністю перейшов на бік України й підтвердженням цьому стали заяви Макрона, Шольца та Драгі під час офіційного візиту у Київ цього місяця.

“Ми виграли свою геополітичну “Курську битву”. Тут також стався перелом”, — підкреслив Арестович.

“Захід гарантував нам підтримку до повної перемоги. А що вважатиме перемогою, визначатиме військово-політичне керівництво України”, — підкреслив Арестович, зазначивши, що позиція України однозначна — повернення під контроль всіх визначених законодавчо територій та покарання винних у військових злочинах.

Джерело