ТСН.ua зібрав усе, що відбувалося в Маріуполі за минулу добу, 23 червня.

Окупанти проводять у Маріуполі "перепис населення" та пропонують послуги з поховання за 10 тисяч гривень

Під час процедури у людей вимагають документи, що посвідчують особу, а також проходження процедури дактилоскопії (фіксація відбитків пальців). Наразі місцевим жителям заборонено залишати місто.

Люди збирають дощову воду, а пляшка питної коштує 100 гривень: яка ситуація в Маріуполі 24 червня

Окрім цього, попри відсутність будь-якого заробітку у більшості населення, постійно зростають ціни на товари та послуги. Зокрема, вартість півторалітрової пляшки води становить близько 100 гривень, кілограму свинини – 600 гривень.

У Маріуполі люди збирають дощову воду

В окупованому Маріуполі людям доводиться буквально виживати. Зараз місцеві мешканці збирають дощову воду. Лівобережний район залишається фактично відрізаний від будь-якого водопостачання. Жодних реальних заходів задля вирішення кризи не вживається. 

"Пропаганда нового рівня": у Маріуполі окупанти створили так звану "юнармію ДНР"

У Маріуполі створили так званий військово-патріотичний рух "Молода гвардія – юнармія" "ДНР". Напередодні до "юнармії" окупанти прийняли перших дев’ять підлітків.

"Поки одні юнаки чинять спротив, інші разом з батьками та "освітянами" прагнуть вислужитись. Огидно. Однак, охочих виявилось небагато. Пасивний спротив у Маріуполі не меншає", - написав радник мера Петро Андрющенко.

Лікуватимуть окупантів заради більшої зарплати: до Маріуполя приїхали лікарі з депресивних регіонів РФ

До Маріупольської лікарні швидкої допомоги прибули лікарі з депресивних регіонів РФ, щоб лікувати окупантів. Їм пообіцяли зарплату, яка в декілька разів перевищує ту, що вони отримують в Росії. Переважно лікарі з Абхазії, Чувашії та інших відсталих регіонів РФ.

Окупанти в Маріуполі проводять приховану мобілізацію під виглядом "працевлаштування в охоронну фірму"

Росіяни в Маріуполі проводять приховану мобілізацію місцевих чоловіків під виглядом "працевлаштування в охоронну фірму". Окупанти розвішали такі "пропозиції роботи" по всьому місту. Правда, ніхто не каже чоловікам, що охороняти доведеться окопи на передовій. 

Нагадаємо, у Маріуполі окупанти змінили тактику контролю за містом, тому що їм не вистачає особового складу. Росіяни почали будувати модульні будинки, зносять багатоповерхівки та виганяють маріупольців на вулиці.

Читайте також:

"Не вважають за людину": Арестович втрапив у скандал через заяву про українських захисниць

Росія "анонсувала" свій план підірвати дитячу лікарню в Харкові

Провал паспортизації: у Херсоні російські "аусвайси" не хочуть брати навіть в'язні колонії, їм погрожують

Джерело