Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім прокоментував цю інформацію Генштабу. За словами керівника області, війська РФ давно намагаються вийти до кордонів Херсонської області, але робота ЗСУ не дає це зробити. 

Про це Кім сказав в ефірі телемарафону.

За його словами, загарбники наразі використовують тактику залякування мирного населення.

Кім пояснив, чому росіяни стягують артилерію на Миколаївський напрямок

"Вийти на адмінкордон вони хочуть вже понад два місяці. А інформацію про те, що вони підвозять техніку, особисто я пов’язую з ефективною роботою української артилерії, яка знищує цю техніку. Я не бачу можливості у окупантів просунутися у напрямку Миколаєва", - наголосив керівник ОВА.

До слова, у зведенні Генштаб йшлося про те, що на Миколаївському напрямку окупаційні війська РФ розгорнули у визначених районах артилерійські підрозділи. Зазначається, що росіяни можуть піти на штурм у напрямках Киселівка - Посад-Покровське та Олександрівка -Лупарево з метою виходу на адміністративні кордони Херсонської області.

Як повідомлялося, російські окупанти зібрали усі резерви у живій силі та техніці для штурму Сєвєродонецька. За словами голови Луганскої ОВА, росіяни мають успіх з боку Тошківки, вдалося їм просунутись на декілька населених пунктів.

Читайте також:

"Пропаганда нового рівня": у Маріуполі окупанти створили так звану "юнармію ДНР"

Росіяни можуть вже найближчими днями захопити Лисичанськ - ISW

Розвідка Британії: росіянам вдалося просунутися в бік Лисичанська на кілька кілометрів

Джерело