В Кіровоградській області волонтер організував продаж легковиків, які перевозив через кордон під виглядом гуманітарної допомоги.

Про це повідомила пресслужба ОГП.

“За даними слідства, волонтер налагодив незаконний механізм збуту легкових авто, складаючи фіктивні документи про нібито їх безоплатну передачу іншим волонтерським громадським організаціям”.

Волонтер створив громадську організацію і за цією схемою задекларував на кордоні три легковики, як гуманітарну допомогу. Натомість автомобілі було доставлено місцевому жителю Кропивницького.

На цьому тижні міністр МВС Денис Монастирський повідомив, що правоохоронці розслідують 247 кримінальних проваджень щодо розкрадання гуманітарної допомоги. З них 29 особам повідомлено про підозру.

За даними МВС, найчастіше шахраї збирають кошти на придбання автомобілів високої прохідності начебто для бійців ЗСУ, а потім продають їх за ринковою ціною.

На Кіровоградщині волонтер продавав автомобілі з гуманітарної допомоги. ФОТО На Кіровоградщині волонтер продавав автомобілі з гуманітарної допомоги. ФОТО

Джерело