Стало відомо про те, що російські окупанти влаштовують витоки газу в луганських багатоповерхових житлових будинках. Черговий "геніальний" лайфхак. 

Про це стало відомо завдяки новій розмові з полоненим, і опублікували її на сторінках Служби безпеки України в соціальних мережах. 

Росіянам сильно не вистачає особового складу, і вони йдуть на найвідчайдушніші кроки, щоб набрати резервістів. Для того, щоб вигнати чоловіків, що ховаються від мобілізації в квартирах, вони почали влаштовувати витоки газу в луганських будинках.

Росіяни почали труїти в

Одного з таких військовополонених допитали в СБУ. Ворог його мобілізував у квітні цього року, але довго він не провоював. 

"В одному з багатоквартирних будинків зробили витік газу. Жінок і дітей окремо, а потім чоловіків – позабирали в автобуси", – розповідає загарбник.

Росіяни почали труїти в

У нього було хронічне захворювання суглобів, але це не допомогло йому піти від загальної мобілізації в так званій "Луганській Народній Республіці". Після призову з нього зробили механіка-водія БМП, і на навчання пішло всього тиждень часу.  Він тільки навчився тримати правильно в руках автомат, так його відразу відправили на бойове завдання - закріпитися в промзоні Сєвєродонецька. 

"При першій же можливості "воїн" здався в полон. Каже, що він не стріляв і звертається до земляків: "...ховайтеся, робіть, що хочете, але не йдіть на цю війну". В даний час з ним працюють слідчі СБУ, щоб з'ясувати ступінь його причетності до злочинів проти України" - йдеться в повідомленні під постом СБУ. 

Раніше повідомлялося, що плани Путіна захопити повний контроль над Чорним морем зламали захисники Одеської області — Міноборони Великобританії

Також, все більше українців почали тверезо оцінювати терміни закінчення війни: новий соцопитування

Джерело