Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

Згідно з ранковим зведенням від 23 червня, росіяни окупували одразу два населені пункти на Луганщині. Обидва знаходять на Сєвєродонецькому напрямку.

На Сєвєродонецькому напрямку російські окупанти захопили два населені пункти – Генштаб ЗСУ

Фото: скриншот з карти України

Окрім цього, російські армійці ведуть штурмові дії з метою окупувати населений пункт Сиротине. Здійснюються підготовчі заходи до форсування ріки Сіверський Донець.

На Сєвєродонецькому напрямку російські окупанти захопили два населені пункти – Генштаб ЗСУ

Фото: скриншот з карти України

Загалом противник не полишає спроб встановити повний контроль у місті Сєвєродонецьк.

Окупанти ведуть наступальні дії на Донецькому напрямку, щоб оточити українських воїнів у Лисичанську та заблокувати основні логістичні шляхи до міста.

  • Нагадаємо, найближчий тиждень стане вирішальним для ЗСУ у напрямку Сєвєродонецька. Російське керівництво встановило 26 червня як кінцевий термін для підходу російських військ до адміністративного кордону Луганської області, що, ймовірно, призведе до активізації зусиль щодо повного контролю над Сєвєродонецьком і просування на захід до кордону області.
  • Раніше російські окупанти захопили н.п. Метьолкіне (Луганська область), однак контроль над селищем не створить для російських сил тактичної переваги, тому особливо не вплине на перебіг битви за Сєвєродонецьк.

Джерело