Російські військові знаходяться на підступі до Лисичанська, втім, як вважає британська розвідка, їх зусилля щодо захоплення західної частини Донецької області залишаються безуспішними.

Як повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на військову розвідку, з 19 червня російські війська, ймовірно, просунулися на 5 км до міста Лисичанськ.

У розвідці зазначають, що деякі українські військові частини були вимушені відійти, щоб не потрапити в оточення, а окупанти змогли просунутися в цьому напрямку, ймовірно, через нещодавнє посилення підрозділів і велику концентрацію обстрілів.

Військові РФ підступають до Лисичанська, втім не мають успіху на Донеччині — британська розвідка

Російські війська також чинять дедалі більший тиск на Лисичансько-Сєвєродонецький напрям "своїм повзучим просуванням по околицях забудованих територій". Однак, вважають у розвідці, їх зусилля щодо глибшого оточення для захоплення західної частини Донецької області залишаються безуспішними.

Війна. Усі останні новини Що відомо Інститут вивчення війни (ISW) припускає, що армія РФ найближчими днями може захопити місто Лисичанськ в Луганській області.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 120. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Джерело