Військові РФ позбирали всі резерви й направили на штурм Сєвєродонецька та в напрямку Золоте-Тошківка. Частково російська армія там має успіх через застосування "повзучої тактики" — тобто знищення населених пунктів. Про це в ефірі телемарафону повідомив начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він додав, що в Лисичанську проводять "тиху" евакуацію і щодня підвозять гуманітарну допомогу, незважаючи на обстріли міста важкими калібрами російськими військовими.

Гайдай зазначив, що Золоте — це лінія оборони не з 24 лютого, а з 2014 року. "Золоте — це населений пункт на лінії оборони не з 24 лютого, а вже вісім років війни, і під обстрілами він теж вісім років. Щодо суперечок по ситуації в Золотому: аби не було оточення, командування могло дати команду щодо відходу на більш укріплені позиції.Слідкуємо за тактичною ситуацією після цієї ночі, можливо, буде нове перегрупування", — сказав очільник Луганщини.

Російські військові штурмують Сєвєродонецьк та напрямок Золоте-Тошківка

За словами Гайдая, жодної із анонсованих керівництвом звитяг РФ, російська армія не виконала, тому зосередила всі зусилля саме на Луганщині, аби здобути хоч якусь перемогу.

Також в ефірі голова ОДА додав, що траса Лисичанськ — Бахмут непроїзна, але є можливість користуватися іншими сполученнями.

Що відомо Армія РФ захопила два населені пункти Луганщини, у Лисичанську 1 людина загинула, 3 поранені Російські військові відмовилися від форсування річки Сіверський Донець через страх великих втрат. За даними Генштаба, 22 червня на Сєвєродонецькому напрямку РФ завдала авіаційних ударів у районах населених пунктів Верхньокам’янка, Сєвєродонецьк та Сиротине. Також тривають бойові дії за місто Сєвєродонецьк. На Донецькому напрямку окупаційні війська намагаються просунутися у напрямку міста Бахмут та встановити контроль над містом Сєвєродонецьк. Армія РФ наближається до Лисичанська, обстрілюючи місто авіацією — є поранені В Сєвєродонецьку залишаються 7-8 тисяч людей — Стрюк

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

Джерело