Втім, Збройні сили продовжують стримувати росіян у Сєвєродонецьку та Сиротиному, а також відбивають атаки від Золотого та Вовчоярівки.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Російська армія завдала авіаційних ударів по Верхньокам’янці, Сєвєродонецьку та Сиротиному, авіаційно-ракетних ударів - по Гірському. 

Росіяни захопили два населені пункти на Луганщині і нищать промисловість у Сєвєродонецьку - Гайдай

За його словами, окупанти держави-терористки нищать промисловість у Сєвєродонецьку. Вогнем уражено території цегляного заводу, "Склопластику", а також заводу хімічного не стандартизованого обладнання. Пошкоджено будівлю другої прохідної "Азоту". "Російська армія "вивільняє" Сєвєродонецьк від життя та робочих місць", - наголосив Гайдай.

Декілька разів упродовж минулої доби, 22 червня, росіяни обстріляли Лисичанськ. Зафіксовані руйнування в одній із шкіл міста. Внаслідок ворожих атак поранення отримало троє мирних мешканців. Крім того, повідомив голова ОВА, днями було знайдено тіло чоловіка без ознак життя із ураженнями, отриманими під час обстрілів.

Як повідомлялося, в окупантів країни-аресорки Росії з'явилася нова дата для виконання завдання "взяття" Луганської області - 26 червня.

Читайте також:

Росіяни можуть вже найближчими днями захопити Лисичанськ - ISW

Окупанти намагаються відновити наступ в напрямку Ізюм-Барвінкове-Слов'янськ - Генштаб

Під відкритим вогнем ствольної артилерії і авіації українські військові просуваються на Херсонщині - експерт

 

Джерело