У бою з російськими окупантами загинули два військовослужбовці з Косівської громади, що на Івано-Франківщині, Василь Гондурак та Юрій Іванишин. 23 червня в громаді оголосили жалобу за бійцями.

Про це у мережі Facebook повідомив голова громади Юрій Плосконос.

Василь Гондурак жив у Яворові, Юрій Іванишин був родом із Шешорів.

У бою з російськими окупантами загинули два бійці з Косівської громади Василь Гондурак та Юрій Іванишин

23 червня о 8:00 у Косів привезуть бійців Юрія Іванишина та Володимира Джумачука із села Соколівка, який загинув у російсько-українській війні ще на початку травня.

Про час зустрічі загиблого військовослужбовця Василя Гондурака, повідомлять згодом, написав Юрій Плосконос.

Читайте також У російсько-українській війні загинув військовий з Івано-Франківщини Василь Дільний У боях з російськими окупантами загинули військові з Прикарпаття Віктор Петров і Андрій Басараба На Луганщині у бою з російськими окупантами загинув військовий з Прикарпаття Валерій Сокіл На Прикарпатті поховають загиблого бійця із Луганщини Євгена Рудзинського

. Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело