З глибоким сумом Калуська громада сьогодні прощалася з 58-річним Героєм, бійцем Дмитром Цупою.

Дмитро народився  та зростав у м. Кривий Ріг. Після одруження разом з дружиною переїхали у її рідне місто – Калуш, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на міську раду.

У мирний час Дмитро працював на Калуській ТЕЦ. Але коли в Україну прийшла біда – ворог порушив кордони рідної держави – став на її захист!

У Калуші попрощалися з Дмитром Цупою, який, незважаючи на вік, пішов воювати

«Бо він вірний син свого українського народу! Його діти та внуки мають жити у вільній та незалежній Україні! І загинув… мужньо захищаючи рідну землю! Низько схиляємо голови в скорботі перед тобою, ГЕРОЮ! Щира вдячність ТОБІ за самопожертву, самовіддану любов до України! Вічна пам’ять ГЕРОЮ УКРАЇНИ Дмитрові ЦУПІ! Герої не вмирають! ТИ житимеш вічно у наших серцях! Слава Україні! Слава її ГЕРОЯМ!», – йдеться в повідомленні.

У Калуші попрощалися з Дмитром Цупою, який, незважаючи на вік, пішов воювати У Калуші попрощалися з Дмитром Цупою, який, незважаючи на вік, пішов воювати У Калуші попрощалися з Дмитром Цупою, який, незважаючи на вік, пішов воювати У Калуші попрощалися з Дмитром Цупою, який, незважаючи на вік, пішов воювати У Калуші попрощалися з Дмитром Цупою, який, незважаючи на вік, пішов воювати У Калуші попрощалися з Дмитром Цупою, який, незважаючи на вік, пішов воювати

Джерело