На Івано-Франківщині є приміщення які, завдяки людям, котрі прибули із зони бойових дій, із занедбаних перетворюються на нові осередки життя.

Про це зазначила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

«Шкода, що це відбувається через такі жахливі події у нашій країні. Але тут я хочу наголосити на іншому. Є багато людей, котрі приїжджають до нас і готові самотужки створювати комфортні умови життя», – пише Онищук.

У Коломиї переселенці самостійно облаштовують приміщення для проживання – Світлана Онищук

За її словами, головне людям у цьому сприяти всіма можливими способами.

«Один із таких новостворених притулків у м. Коломия я сьогодні відвідала. Тут проживає майже 50 людей. Вони самі ініціювали облаштування прибудинкової території навколо їхнього нового місце проживання, активно працевлаштовуються. Разом генерують ідеї, а громада їм допомагає», – зазначила очільниця області.

У Коломиї переселенці самостійно облаштовують приміщення для проживання – Світлана Онищук У Коломиї переселенці самостійно облаштовують приміщення для проживання – Світлана Онищук У Коломиї переселенці самостійно облаштовують приміщення для проживання – Світлана Онищук У Коломиї переселенці самостійно облаштовують приміщення для проживання – Світлана Онищук

Джерело