У Луганській області російські війська надпотужним ударом важкої техніки змогли захопити Тошківку. Попри це українські військові тримають оборону і не бояться оточення на Луганщині. Про це в ефірі телемарафону розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"На жаль російські війська мали успіх. Вони кинули в напрямку Тошківки величезну кількість техніки, особового складу. Більше півтори батальйони важкої техніки", — повідомив Сергій Гайдай.

За словами Гайдая, надалі продовжуються обстріли по всій підконтрольній території Луганської області. Армія РФ намагається оточити українських військових через захоплення траси Лисичанськ Бахмут.

Армія РФ зібрала півтора батальйону важкої техніки та захопила Тошківку — Гайдай

Гайдай додав, що армія РФ не може взяти українські сили на Луганщині у кільце, вже впродовж чотирьох місяців. Військові розуміють усі ризики та не бояться, що їх можуть оточити.

Що відомо

Протягом 20 червня російські окупаційні війська масовано обстрілювали Лисичанськ та інші населені пункти Луганщини. За попередньою інформацією, одна людина загинула, ще одна отримала поранення. Українські військові відбили штурм окупантів у Сиротиному . Станом на ранок 20 червня тривають бої у селищах навколо Сєвєродонецька та Лисичанська. Українські військові втратили контроль над Метьолкіним. Станом на ранок 20 червня армія РФ контролює більшість житлових кварталів Сєвєродонецька та використовує заборонені боєприпаси. У місті тривають вуличні бої, але ЗСУ тримають оборону.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

Джерело