На Полтавщині судитимуть колишню секретарку сільради, яка, ймовірно, підробила заповіт. Лубенська окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт. Про це повідомили на офіційному сайті обласної прокуратури.

За даними слідства, 2013-го року, для жителя села чиновниця підробила заповіт його матері. У документі покійна заповідала усе своє майно онуку. Секретарка сільради склала дублікат заповіту від імені померлої, оформивши спадщину на жителя села та його сестру, які доводяться законному спадкоємцю батьком та тіткою. У такий спосіб вони отримали земельну ділянку площею понад 8 гектарів. На той час її вартість становила майже 200 тисяч гривень.

Чиновницю обвинувачують у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки та складенні і видачі завідомо неправдивих документів, а також внесення неправдивих відомостей. За це передбачено щонайбільше до 6 років позбавлення волі.

На Полтавщині через ймовірну підробку заповіту судитимуть колишню секретарку сільради Читайте також: У Полтаві засудили двох людей за державну зраду

Джерело