Таким чином, відтепер російські компанії можуть імпортувати товар без дозволу правовласника.

Про це повідомляє Meduza.

Згідно закону, тепер в Росії легальний так званий паралельний імпорт - ввезення в країну товарів без дозволу правовласника. Зазначається, що дія закону поширюється лише на певні категорії товарів, які Мінпромторг РФ затвердив ще на початку травня.

У Росії легалізували контрабанду: завозитимуть Apple, Tesla, Land Rover та інші відомі товари

Так, до списку нібито внесли 50 груп товарів понад 200 брендів. Найбільше до Росії планують ввозити автомобілів, зокрема марок Tesla, Land Rover, Jeep, Jaguar, Chrysler, Bentley, Cadillac, Chevrolet, Dodge, Hummer. До списку також увійшли двигуни Volvo, Hyundai, Nissan, Volkswagen, шини Michelin, Goodyear, Continental, Bridgestone.

Також російські компанії зможуть завозити телефони і техніку Apple, Samsung, Sony, Asus, Intel, HP, Panasonic, Nokia, побутову техніку Electrolux, Siemens, Miele, Dyson, ігрові приставки Play Station, X-Box, Nintendo.

Крім того, в документі йдеться і про обладнання для видобутку корисних копалин, електроенергетики, залізничного та судноплавного транспорту, сільського господарства, лісопереробки та інших галузей.

Зазначимо, відповідний закон фактично є лазівкою, яка допоможе компаніям позбуватися кримінальної відповідальності за ввезення товару.

Читайте також:

Росія шукає шляхи обходу санкцій, щоб придбати західні військові технології та компоненти - розвідка Канади

У яких випадках росіян навіть за наявності візи можуть не впустити до України: пояснення від ДПСУ

Мирний договір можливий, коли Росія зазнає неминучої поразки у війні – Подоляк

Джерело