На війні загинув Михайло Гергелюк з Верхнього Ясенова, що на Верховинщині.

Про загибель стало відомо сьогодні, 19 червня,  пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку журналіста Романа Клима.

Михайло Гергелюк народився 2 вересня 1992 року. На війну Україна покликала його ще у складі військ АТО-ООС. З початком рашистської 24 лютого навали Михайло вступив у лави тероборони, згодом одним із першим став на захист цілісності держави. Був командиром мінометного розрахунку. Фатальний випадок підстеріг Михайла під час виконання бойового завдання.

Був духовним поводирем гуцулів: на війні загинув захисник з Верховинщини

Михайла Гергелюка декілька років тому керуючий Коломийською єпархією ПЦУ Юліан висвятив на духовного проводиря гуцулів. Він, разом із батьком Михайлом, співслужив у храмі Пресвятої Тройці Верховинського благочиння у Верхньому Ясенові. Був також отцем-капеланом, проповідуючи Боже слово і прохаючи Господнього заступництва спільно з нашими захисниками спочатку у теробороні, а відтак вже на фронті.

“Покійний був твердим, цілеспрямованим, нереальним мотиватором для вірян і оборонців, і водночас щирою й доброю людиною.  Невимовний смуток змішався з теплим червневим повітрям гір. Туга за Михайлом стискає серце, скріплює з Михайловими батьками – Тамарою і Михайлом – благання до Небес і гартує свинець. Спи спокійно, Герою! Обов’язково зустрінемось у день перемоги над ордою” – йдеться у повідомленні.

Був духовним поводирем гуцулів: на війні загинув захисник з Верховинщини

Джерело