Назвати на честь Степана Бандери одну з вулиць у Вінниці — таке звернення до міської ради на сайті місцевих петицій 16 червня зареєстрував вінничанин Владислав Боднар.

Автор звертає увагу, що на східній околиці міста є 3-кілометрова вулиця, яка немає власної назви.

"Це ніби продовження Немирівського шосе, але це окрема вулиця, якій потрібна власна назва. 102 військовослужбовці підписали згоду, щоб цю вулицю назвали на честь Степана Бандери. Прошу підтримати цей вибір", — йдеться у петиції.

Петиція: у Вінниці підібрали назву для

Станом на 11 годину 18 червня петиція зібрала 19 підписів. Загалом для розгляду звернення, його мають підписати 350 людей.

Що відомо

У Вінниці містяни можуть долучитись до перейменування вулиць та внести свої пропозиції. Свої пропозиції можна надсилати на електронну адресу [email protected] Нині у Вінниці сформували перелік вулиць, які рекомендовано перейменувати у рамках деколонізації міста. Це — 82 назви, або ж 194 топоніми (вулиці, провулки, проїзди, тупики, парк). З переліком, а також з обґрунтуванням, чому конкретні топоніми можуть бути перейменовані, можна ознайомитися за посиланням. Наразі цей перелік не є остаточним, туди можна внести пропозиції.

Читайте також

Острівці безпеки, круговий рух та озеленення: у Вінниці реконструюють одне з перехресть У Вінниці пропонують перейменувати вулицю Міліційну

Джерело