Мистецький проєкт "Берег єднання" пройшов у Вінниці 17 червня. Захід відбувся на березі річки Південний Буг. Учасники створювали мурал, грали в настільний теніс та опановували музичні інструменти. Проєкт зорганізувало комунальне підприємство "Інститут розвитку міст".

Його директорка Валентина Ткачук розповіла Суспільному, що захід зініціювали, аби підтримати переселенців.

"Єднання" — бо ми розуміємо, що в обʼєднанні потрібно створити комфортні умови для тих, хто приїхав", — каже Валентина Ткачук.

Грали на барабанах та розмальовували мурал: у Вінниці пройшов мистецький проєкт

Локації для відпочинку розгорнули на території вінницької футбольної організації "Динамо. Тут на одній зі стін учасники малюють мурал — човен, який за словами вінницького художника Євгена Соломка, символізує єднання.

Через дощ майстер-клас із гри на барабанах проводили в приміщенні. Як грати на цьому музичному інструменті, учасникам розповів Костянтин Прилєпський. Говорить, опанувати барабани можуть і діти, і дорослі.

Серед тих, хто спробував на ньому зіграти, була Наталя Чаповська з Маріуполя. У Вінниці вона живе два тижні. На барабанах грала вперше.

Після того, як розпогодилося, для відвідувачів зорганізували "Веселі естафети". Участь у них взяла переселенка зі Словʼянська Ганна Завгородня.

Разом із родиною до Вінниці приїхала два тижні тому. Каже, такі мистецькі заходи — можливість більше дізнатися про Вінницю та вінничан.

Читайте також "Польова кухня": у Вінниці влаштовують пікніки для людей з інвалідністю Центр розвитку "Шахіна" у Вінниці відновив роботу

Джерело