Про можливі терміни завершення війни говорять вже абсолютно всі. Від членів офісу Президента, до військових експертів і навіть екстрасенсів та астрологів. Всі прогнози дуже різняться.

Астролог назвав міста, які в травні опиняться під великою загрозою та сказав, коли закінчиться війна

То з’являється інформація, що активна фаза триватиме ще кілька тижнів, то її вже розтягують на місяці. То говорять, що війна ось-ось завершиться, то що вона триватиме ще мінімум кілька років. Не забарився зі своїми прогнозом й відомий астролог Дмитро Уранус. Експерт вивчив положення Планет і зірок й на основі цього поділився своїм баченням того, як розвиватимуться події в Україні надалі.

Астролог назвав міста, які в травні опиняться під великою загрозою та сказав, коли закінчиться війна

Війна триватиме ще мінімум два роки
Астролог вважає, що війна не завершиться допоки живе Путін, а в російського президента попереду важкі два роки. Значить і війна протягом цього часу ще триватиме. Червень та липень пройдуть під лінією Марса, і принесуть сильні руйнування не лише в Україні, а в Криму та Росії. Також, лінія негативного впливу Марса, пролягає по західних регіонах України, зокрема через Ужгород, Львів та Луцьк. Це означає, що ці міста під сильною з агрозою. Ймовірно травень пройде для них під сильними ракетними обстрілами, які спровокують пожежі, та на жаль людські втрати. В Україні не залишилося безпечного місця, і Закарпаття цьому доказ, адже на днях саме туди у невеличке гірське селище прилетіла крилата ракета.

Найближчі дні будуть дуже гарячими для всієї країни
Також астролог каже, найближчим часом ми спостерігаємо з’єднання Сонця та Урану в Тельці. Це поганий знак та руйнівна енергія. Астролог це трактує, як загрозу масованих ракетних ударів абсолютно по всій території країни.

Джерело