Електронні сигарети та рідину до них без відповідних документів продавали у Вінниці в одному з магазинів, що по вулиці Пирогова. Товар реалізовували на суму понад 100 тисяч гривень. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції області.

14 червня поліцейські зайшли у магазин та побачили на вітрині електронні сигарети й рідину до них. Під час перевірки зʼясували, що 20-річний продавець реалізовує товар без дозвільних документів. Продукцію правоохоронці вилучили.

За цим фактом склали адмінпротокол за ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності). Штраф за таке — від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також передбачена конфіскація виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних від продажу.

У Вінниці в магазині продавали електронні сигарети без відповідних документів Читайте також Військовому з Вінниччини повідомили про підозру у державній зраді Знімав об'єкти інфраструктури: на Вінниччині чоловіка підозрюють у шпигунстві

Джерело