Про це він розповів на каналі «Прогноз» із Любов'ю Завальнюк.

Насамперед астролог зазначає, що є військова таємниця, ленд-ліз уже прийшов, але українські військові ще мають навчитися поводитися з цією зброєю.

Астролог Влад Росс заявив, що Україна зможе залишити Чорноморський флот росії без кораблів

«Але вони швидко вчаться, 2-3 тижні і вони почнуть стріляти не тільки з гаубиць, але ще й гарпунами по російському флоту. Можете собі уявити, що так можуть бути навіть розблоковані порти із зерном, ми спокійно вивантажуватимемо їх і везтимемо Чорним морем. Коли гарпунами розбомбимо весь російський Чорноморський флот, там може взагалі не залишитися кораблів просто», - стверджує Влад Росс.

На його думку, вже в другій половині липня і в серпні росія почне розуміти, що їй нема чим воювати, крім як знову налякати всіх атомною бомбою. Також астролог пояснює, що є деякі сакральні міста, як голка Кощія, які нікому не можна віддавати.

«Найголовніше – не віддати сакральне місто, з чого все почалося. Я вважаю, якщо Україна не віддасть Слов'янськ, то Україна виграє війну», – наголошує Влад Росс.

Крім цього, зазначає гість програми, у серпні-вересні несподівано може вдасться звільнити Херсон, а на повернення Криму слід розраховувати після зміни влади у Кремлі, це запустить переговорний процес із цього питання.

Джерело