Про це він розповів на каналі «Прогноз» із Любов'ю Завальнюк.

Як каже гість програми, не варто дивуватися, що путін після 22 років правління вирішив, що росія має знову охоплювати 1/6 частину суші і йому треба захопити все. Тому, зазначає він, відбувається ця війна, яка може перерости у широкомасштабну атомну ядерну війну та взагалі наступну світову.

«Загалом, бандит прийшов до влади, як у вуличному підворітті хоче стати головним ватажком, крутим, захопити весь світ і мати магічну владу володаря всього світу», - наголошує астролог.

Астролог Влад Росс спрогнозував, коли закінчиться гаряча фаза війни

Принагідно Влад Росс звертає увагу на те, що все це відбувається в рік тигра, а це кровожерна тварина, якій завжди мало, яка не зупиняється ні на чому і може знищити все, чого прагнуло сучасне людство.

Також астролог прогнозує перелом і певний переворот влади у росії на період сходження Марса з Ураном.

«Уран у поєднанні з Марсом докорінно змінюватиме ситуацію на військовому фронті, і Україна почне перемагати, перемагати дуже посилено, дуже впевнено. І, звичайно, ленд-ліз нам у допомогу. Ми завдяки цьому зможемо відігнати орків від тих кордонів, до яких вони зараз тремтять», - стверджує Влад Росс.

За його словами, 30 жовтня Марс стане ретроградним, тому в листопаді не буде такого активного руху, конфронтації, спекотної війни.

«Я завжди казав, що червень буде найспекотніший місяць, тому що і Марс у спекотному Овні, і Юпітер у спекотному Овні, прямо зараз м'ясорубка відбувається у нас», - констатує Влад Росс.

Джерело