Супермісяць — це астрономічне явище, яке відбувається при збігу повні з моментом найбільшого зближення Місяця і Землі. Це відбувається внаслідок еліптичної орбіти, по якій Місяць обертається навколо нашої планети. Завдяки цьому явищу із Землі можна бачити більший розмір місячного диска, ніж завжди.

Залежно від культури та народних вірувань у деяких країнах є традиція давати власні імена повним місяцям. Наприклад, такі традиції є в американських індіанців та європейських фермерів, які переселилися до США та перейняли такий звичай. Вони створили кілька власних імен для назв повного місяця. Нині ці назви повні активно використовуються в езотеричних віруваннях.

Інші назви в різних календарях народів планети: Місяць коней, Місяць коханців, Місяць сильного Сонця, Місяць меду, Місяць полуниці, Місяць троянди. Говориться про повноцінну, але спокійну енергію, яка захищає, зміцнює і запобігає. Це час зміни подій, прийняття рішень, прийняття на себе відповідальності за те, що відбувається, боротьби з власною непослідовністю, зміцнення характеру та можливості отримувати винагороду за його позитивні риси. 14 червня зійде полунична повня.

Полуничний супермісяць: гороскоп для всіх знаків зодіаку

Тому пропонуємо вашій увазі гороскоп для всіх знаків зодіаку від езотерикині Олени Кузьмич для періоду супермісяця 2022 року.

Читайте детальний і точний гороскоп для всіх знаків зодіаку нижче:

ОВЕН (21 березня-20 квітня)

Найкращий спосіб виправити помилку - розсміятися, а потім все-таки - виправити помилку. Усвідомлюючи, що все змінюється, чи станеш щось утримувати. 

ТЕЛЕЦЬ (21 квітня-21 травня)

Практикуй задоволеність, замість пошуку тощо, що задовільняє. За нею ходити не треба, вона завжди у тобі. Задоволення не приносять радості, її приносить віддавання як безкорисне діяння. 

БЛИЗНЯТА (22 травня-21 червня)

Найкращий стан - це спокій. Майстер - це не той, хто виховує інших, а той, хто виховав себе, і ще багато чого крім цього. 

РАК (22 червня-22 липня)

Не припиняй діяти, не починай прив’язуватися. Припинивши прив’язуватися, починай діяти. Найкраще бажання - це бажання бачити речі такими якими вони є і самому бути таким як є.

ЛЕВ (23 липня-23 серпня)

Дозволь усьому йти своїм ходом і сам слідуй за цим. Саме час довіритися потоку подій. Мудрість вже є у тобі, так само як чай вже усередині насіння. Не квап плоди передчасно.

ДІВА (24 серпня-23 вересня)

У житті є дещо більше, ніж успішний успіх та ефективна ефективність. Зосередженість веде до безсмертя. Легковажність - до смерті. 

ТЕРЕЗИ (24 вересня-23 жовтня)

Лише у спокійній свідомості, як у спокійній воді, світ відображається не викривленим. 

СКОРПІОН (23 жовтня-22 листопада)

На істинно твоєму шляху немає духу порівняння та змагань. Розслабся і будь собою. 

СТРІЛЕЦЬ (23 листопада-22 грудня)

Життя у вдячності - найкращий ґрунт для умиротворення. Знаходячись у різних човнах, ми пливемо по одній річці життя, хоча і в різних потоках. 

КОЗОРІГ (23 грудня-20 січня) 

Забувши все чого бажав, усвідомлюєш, що це все - не є все. Є дещо більше, ніж бажання. 

ВОДОЛІЙ (21 січня-20 лютого)

Щоб впустити зміни у своє життя, достатньо просто їм відкритися та озброїтися терпіння. 

РИБИ (21 лютого-20 березня)

Говорити слід лише про те, що змінює тишу на краще. Послухай тишу, щоб знати з чим порівнювати. 

Читайте також: 

Таропрогноз на червень 2022 року: що карти нам віщують

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело