У столиці двоє підлітків, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, влаштували дорожньо-транспортну пригоду. Хлопці влетіли на швидкості в припаркований у дворі будинку автомобіль. Відео із місця інциденту опублікував Telegram-канал “Київ Оперативний”.

“Біба та Боба”: у Києві підлітки напилися горілки та влаштували ДТП

Відомо, що Володимир та Назар напилися горілки та пива, зазначивши правоохоронцям, що святкували приїзд товариша, який і знімав їхнє п’яне водіння відео на свій телефон. Автомобіль, на якому по двору намагалися розігнатися підлітки, належав мамі одного з хлопців. Водійських прав у них не було.

У нетверезому вигляді двоє хлопців сіли на кермо і на швидкості, пролетівши через бордюр, влетіли в один із припаркованих у дворі автомобілів, завдавши двом машинам серйозних пошкоджень.

Повідомляється, що Драгер у одного з винуватців ДТП показав наявність у крові алкоголь 2,46 проміле, а у товариша – 1,85 проміле.

Деякі користувачі соцмережі зазначили, що хлопцям, які спровокували аварію, потрібно вручити повістки та відправити на фронт. Інші ж вважають, що треба покарати їх громадськими роботами: ” Дати їм годин 500-700 громадських робіт, щоб троянди відновили, може щось нове посадили, полив квітів, збирання сміття, фарбування огорожі і т.д. і щоб за всім дійством їхні “кореша” подивились”, “Є найкращий варіант – різками по сраках у присутності їх “корешів”, – написано в коментарях.

Джерело