Астропсихолог розсекретила дату підписання мирного договору.

Астролог назвала дату, коли Україна переможе у війні

Астропсихолог Валентина Віттрок слідом за своїм колегою астрологом Ольгою Медвецькою, яка раніше розповіла про зміни на фронті на користь України, склала свій астрологічний прогноз для українців. У тому числі вона й назвала дату, коли, ймовірно, закінчиться війна.

На жаль, про швидке завершення війни можна лише мріяти, розповіла астролог ТСН. Проте все погане все одно колись та закінчується, і вже до літа, можливо, українці вже й забудуть, що таке повітряна тривога.

Коли закінчиться війна в Україні
Астропсихолог зазначила, що, на жаль, на Україну чекають непрості часи ще два роки — до лютого 2024-го року. А все тому, що у гороскопі нашої країни зійшлися дві планети Нептун та Марс, що є знаком випробувань. Однак це не означає, що війна триватиме весь цей час.

З 25 травня войовничий Марс увійшов на знак Овна. А оскільки це два вогняні знаки, то це означає, що на період поки що планета не змінить свою позицію в соціумі зростатиме агресія, небажання поступатися і шукати компроміси. Також посилиться конкуренція, яка може перерости у кровопролитне з’ясування стосунків – як між державами, і між людьми. У такому становищі Марс пробуде півтора місяця, що означає, що, як мінімум, половина липня буде ще досить складним періодом.

На щастя, не все так безнадійно: вже в серпні Марс цілих вісім місяців увійде на знак Близнюків. Це період спілкування, що означає, що вся агресія піде у слова. Як результат очікується досить плідні переговори між Україною та росією. Швидше за все, до Дня незалежності буде укладено мирний договір. Він не буде остаточним, проте вогонь припиниться.

Джерело